Seat

  1. Varastossa
    357 pari
    6,90 €
    5,00 €

    Audi CT22AU01

    Audi CT22AU01 - A2, A3, A4, A6, A8, All Models, TT - Metalliset autosoittimen irrotusraudat 2kpl

    Askarruttaako mieltäsi kysymys: Onko kenelläkään tietoa, kuinka autosoittimen saa irti rikkomatta radiota ja/tai kojelautaa?

    Autoviihde tarjoaa ison joukon merkkikohtaisten autosoittimien irroitukseen ulosvetorautoja. Näillä ulosveto / irroitusraudoilla poistat paikallaan olevan autoradion nopeasti ja luotettavasti.

    Irroitusraudat voivat sopia useisiin soitinmalleihin ja merkkeihin. Vertaa autosoittimesi irroituskoloja varmistaaksesi yhteensopivuus. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A2  2005 
    Audi A3  2003 2012 
    Audi A4  
    Audi A6  
    Audi A8  
    Audi All Models Horizontal Release Slots 
    Audi TT  
    Ford All Models Horizontal Release Slots 
    Ford C-Max  2003 2010 
    Ford Fiesta  2005 2008 
    Ford Fusion  2005 
    Ford Galaxy  2006 
    Ford Kuga  2008 2012 
    Ford S-Max  2006 
    Ford Transit  2006 
    Ford Transit Connect  2004 
    Mercedes All Models Horizontal Release Slots 
    Seat All Models Horizontal Release Slots 
    Skoda All Models Horizontal Release Slots 
    Volkswagen All Models Horizontal Release Slots 

  2. Varastossa
    36 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    CT27AA14 Audi Citroën Seat VW Antenniadapteri (FE-AA017)

    CT27AA14 VW Antenni Adapteri Kaikki Mallit DIN Uros + Vahvistin 2002- Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    AudiA32005-
    AudiA42005-
    AudiA52007-
    AudiA62004-
    AudiA82002-
    AudiQ720062015
    AudiR82007-
    AudiTT20062014
    CitroenBerlingo2008-
    CitroenC220052009
    CitroenC320052010
    CitroenC420042010
    CitroenC4 Picasso2006-
    CitroenC62005-
    CitroenC82005-
    CitroenRelay20072015
    CitroenSynergie20052014
    Fiat5002015-
    FiatDucato2015-
    FiatScudo20072016
    OpelAgila20042007
    OpelAntara2006-
    OpelAstra2004-
    OpelCorsa20042016
    OpelMeriva2005-
    OpelSignum2005-
    OpelTigra20042009
    OpelVectra2004-
    OpelVivaro20062014
    OpelZafira2005-
    Peugeot20720062012
    Peugeot30720052007
    Peugeot30820072013
    Peugeot40720042010
    Peugeot60720052012
    Peugeot80720052014
    Peugeot100720052009
    SeatAltea20042015
    SeatIbiza20082015
    SeatLeon2005-
    SeatToledo2005-
    SkodaFabia20072014
    SkodaOctavia2004-
    SkodaSuperb20082015
    VolkswagenAmarokRCD Radios Only2010-
    VolkswagenBeetle2011-
    VolkswagenBora20052011
    VolkswagenCaddy2004-
    VolkswagenCrafter2006-
    VolkswagenEOS20062016
    VolkswagenFox2005-
    VolkswagenGolf2003-
    VolkswagenJetta2005-
    VolkswagenMultivan2003-
    VolkswagenPassat2005-
    VolkswagenPolo2005-
    VolkswagenSharan2005-
    VolkswagenTouareg2003-
    VolkswagenTouran2003-
    VolkswagenTransporter2003-

  3. Varastossa
    5 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    Audi CT20VW07

    Audi CT20VW07 - Kaikki mallit

    Monessa VW -konsernin autossa on ISO -standardista poikkeava herätteen ja muistivirran paikka. Tästä syystä esim radiokanavat eivät pysy muistissa kun auto sammutetaan.

    Tällä autokohtaisella ISO adapterilla voit kääntää muistivirran ja herätevirran toiminnon.

    Kaapelissa on myös antenniadapteri joka muuttaa ISO liittimen DIN liittimeksi ja antaa samalla virran aktiiviselle antennille. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi All Models  
    Seat All Models  
    Skoda All Models  
    Volkswagen All Models  

  4. Varastossa
    6 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    CT27AA43-Fakra - DIN Short Version

    CT27AA43-Fakra - DIN Short Version Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A3  2005 
    Audi A4  2005 
    Audi A5  2007 
    Audi A6  2004 
    Audi A8  2002 
    Audi Q7  2006 2015 
    Audi R8  2007 
    Audi RS4  2005 2008 
    Audi S3  2007 2012 
    Audi S5  2007 2013 
    Audi TT  2006 2014 
    Audi V8  1990 1993 
    Fiat Scudo  2007 2016 
    Seat Altea  2004 2015 
    Seat Ibiza  2008 2015 
    Seat Leon  2005 
    Seat Toledo  2005 
    Skoda Fabia  2007 2014 
    Skoda Octavia  2004 
    Skoda Superb  2008 2015 
    Volkswagen Amarok RCD RADIOS 2010 
    Volkswagen Bora  2005 2011 
    Volkswagen Caddy  2004 
    Volkswagen Crafter  2006 
    Volkswagen EOS  2006 2016 
    Volkswagen Fox  2005 
    Volkswagen Golf  2003 
    Volkswagen Jetta  2005 
    Volkswagen Passat  2005 
    Volkswagen Polo  2005 
    Volkswagen Sharan  2005 
    Volkswagen Touareg  2003 
    Volkswagen Touran  2003 
    Volkswagen Transporter  2003 

  5. Varastossa
    7 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    Audi CT20AU05

    Audi CT20AU05 - All Models Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A2 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2005 
    Audi A3 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2012 
    Audi A4 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Audi A6 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 2011 
    Audi TT Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 2014 
    Seat Altea Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 
    Seat Ibiza Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2008 
    Seat Toledo Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 
    Skoda Fabia Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2007 
    Skoda Octavia Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 2013 
    Skoda Roomster Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 
    Volkswagen Amarok Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector RCD Radios only 2010 
    Volkswagen Beetle Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2011 2015 
    Volkswagen Bora Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2011 
    Volkswagen Caddy Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 2015 
    Volkswagen EOS Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 
    Volkswagen Fox Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector RCS Radios only 2005 
    Volkswagen Golf Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2013 
    Volkswagen Jetta Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Volkswagen Passat Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Volkswagen Sharan Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Volkswagen Touareg Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2015 
    Volkswagen Touran Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2015 
    Volkswagen Transporter Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2015 

  6. Varastossa
    1 pari
    6,90 €
    15,00 €

    Seat CT25ST07

    Seat CT25ST07 - Leon Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Leon 5F Model 165mm Front Door 2013 

  7. Varastossa
    3 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    Audi CT20VW06

    Audi CT20VW06 - Kaikki mallit

    Monessa VW -konsernin autossa on ISO -standardista poikkeava herätteen ja muistivirran paikka. Tästä syystä esim radiokanavat eivät pysy muistissa kun auto sammutetaan.

    Tällä autokohtaisella ISO adapterilla voit kääntää muistivirran ja herätevirran toiminnon.

    Kaapelissa on myös ISO antenniadapteri joka antaa virran auton alkuperäiselle aktiiviselle antennille. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi All Models  
    Seat All Models  
    Skoda All Models  
    Volkswagen All Models  

  8. Varastossa
    1
    6,90 €
    16,00 €

    Audi CT20AU06

    Audi CT20AU06 - A1 Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A1 52 Way FAKRA Connector 2010 
    Seat Leon 52 Way FAKRA Connector 2013 
    Skoda Octavia 52 Way Fakra Connector 2013 
    Skoda Yeti 52 Way FAKRA Connector 2014 

  9. Varastossa
    7 kpl
    6,90 €
    20,00 €

    VW CT24VW08

    Seat / Volkswagen VW CT24VW08 - asennuspaneeli

    Tämä asennuspaneeli mahdollistaa jälkiasennettavan autosoittimen asentamisen ajoneuvoosi.

    Tuotteella on laadukas viimeistely ja on suunniteltu vastaamaan ajoneuvon kojelautaa.

    Katso kuvan tuotetta ja tarkista paneelin yhteensopivuus ajoneuvoosi. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Cordoba  2003 
    Seat Ibiza  2003 2008 
    Volkswagen Golf  1996 2003 
    Volkswagen Lupo  1998 2005 
    Volkswagen Passat  1996 2005 

  10. Varastossa
    3 pari
    6,90 €
    20,00 €

    Seat CT25ST01

    Seat CT25ST01 - Ibiza Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Ibiza Front And Rear Door 165mm 2002 2008 
    Seat Leon Front And Rear Door 165mm 2005 2012 

  11. Varastossa
    1 pari
    6,90 €
    20,00 €

    Seat CT25ST02

    Seat CT25ST02 - Cordoba, Ibiza Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Cordoba Front Door 165mm. 6K Facelift Model 1999 2002 
    Seat Ibiza Front Door 165mm. 6K Facelift Model 1999 2002 

  12. Varastossa
    13 kpl
    6,90 €
    20,00 €

    CT27AA51-Double Fakra - DIN (Audi/V

    CT27AA51-Double Fakra - DIN (Audi/V Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A3  2007 
    Audi A4  2007 
    Audi A5  2007 
    Audi A6  2004 
    Audi A8  2002 
    Audi Q7  2006 2015 
    Audi R8  2007 
    Audi RS4  2005 2008 
    Audi S3  2007 2012 
    Audi S5  2007 2013 
    Audi TT  2006 2014 
    Audi V8  1990 1993 
    Seat Altea  2009 2015 
    Seat Ibiza  2008 2015 
    Seat Leon  2005 
    Seat Toledo  2005 
    Skoda Fabia  2007 2014 
    Skoda Octavia  2004 
    Skoda Superb  2008 2015 
    Volkswagen Amarok RCD Radios 2010 
    Volkswagen Bora  2005 2011 
    Volkswagen Caddy  2010 
    Volkswagen Crafter  2006 
    Volkswagen EOS  2006 2016 
    Volkswagen Fox  2005 
    Volkswagen Golf  2003 
    Volkswagen Jetta  2005 
    Volkswagen Passat  2005 
    Volkswagen Polo  2009 
    Volkswagen Sharan  2005 
    Volkswagen Touareg  2010 
    Volkswagen Touran  2003 
    Volkswagen Transporter  2003 

  13. Varastossa
    2 pari
    6,90 €
    20,00 €

    Seat CT25ST06

    Seat CT25ST06 - Leon Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Leon 5F Model 200mm Front Door 2013 

  14. Varastossa
    2 pari
    6,90 €
    20,00 €

    Seat CT25ST05

    Seat CT25ST05 - Ibiza Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Ibiza Front Door 165mm 2008 

  15. Varastossa
    8 pari
    6,90 €
    20,00 €

    VW CT25VW02

    Audi / Seat / Skoda / VW CT25VW02 - kaiutinrenkaat

    Sisältää kaksi kappaletta autokohtaisia soviterenkaita, joiden avulla voit vaihtaa standardikokoisen kaiuttimen autosi alkuperäiselle kaiutinpaikalle. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    AudiA2Rear Side Shelf 200mm19992005
    SeatLeonFront And Rear Door 200mm. 1M Model20002005
    SeatToledoFront And Rear Door 200mm. 1M Model19992005
    SkodaFabiaFront And Rear Door 200mm-2001
    VolkswagenBoraFront Door 200mm19982005
    VolkswagenGolfFront Door 200mm19972003
    VolkswagenPassatFront Door 200mm19962005

  16. Varastossa
    1 pari
    6,90 €
    20,00 €

    Seat CT25ST03

    Seat CT25ST03 - Ibiza Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Ibiza Front And Rear Door 165mm 2008 

  17. Varastossa
    6 kpl
    6,90 €
    20,00 €

    Seat CT24ST01

    Seat CT24ST01 - Leon, Toledo Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Leon  1999 2006 
    Seat Toledo  1998 2004 

  18. Varastossa
    2 pari
    6,90 €
    25,00 €

    VW CT25VW01

    Audi / Seat / Skoda / VW CT25VW01 - kaiutinrenkaat

    Sisältää kaksi kappaletta autokohtaisia soviterenkaita, joiden avulla voit vaihtaa standardikokoisen kaiuttimen autosi alkuperäiselle kaiutinpaikalle. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    AudiA2Rear Side Panel 165mm. 8Z Model19992005
    SeatLeonFront And Rear Door 165mm. 1M Model20002005
    SeatToledoFront And Rear Door 165mm. 1M Model19992005
    SkodaFabiaFront And Rear Door 165mm-2001
    VolkswagenBeetleFront And Rear Door 165mm19972010
    VolkswagenBoraFront And Rear Door 165mm19982005
    VolkswagenGolfFront And Rear Door 165mm (Golf IV) Rear Door 165mm (Golf V)19972008
    VolkswagenPassatFront And Rear Door 165mm. 3B/3BG Models19962005
    VolkswagenPoloFront And Rear Door 165mm. 9N/9N3 Models20012009

  19. Varastossa
    3 kpl
    6,90 €
    25,00 €

    Ford CT10FD01

    Ford CT10FD01 - Escort, Fiesta, Focus, KA, Mondeo, Puma

    Autokohtainen T- ISO adapteri tuotteille, jotka asennetaan auton alkuperäisen radion johtosarjan väliin ISO liittimillä.

    Käyttökohteita mm. Hands Free moduulit ja MDS T6X autovahvistin. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Ford Escort 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 1995 2001 
    Ford Fiesta 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 1995 2001 
    Ford Focus 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 1998 2004 
    Ford KA 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 1996 2008 
    Ford Mondeo 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 1994 2003 
    Ford Puma 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 1997 2002 
    Ford Transit 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 1997 2006 
    Mazda 121 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 1996 
    Seat Alhambra 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 1996 2000 
    Volkswagen Sharan 1x7 Pin and 1x 8 Pin Connectors 2000 2005 

  20. Varastossa
    1 kpl
    6,90 €
    25,00 €

    Seat CT24ST04L

    Seat CT24ST04L - Altea, Toledo Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Altea Black. Left hand drive vehicles only. Double Din with removable pocket 2004 
    Seat Toledo Black. Left hand drive vehicles only. Double Din with removable pocket 2004 

  21. Varastossa
    1 kpl
    6,90 €
    25,00 €

    Seat CT10ST01

    Seat CT10ST01 - Altea, Ibiza, Leon, Toledo Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Altea  2004 
    Seat Ibiza  2008 
    Seat Leon  2005 2012 
    Seat Toledo  2005 2012 

  22. Varastossa
    4 kpl
    6,90 €
    29,00 €

    Seat CT24ST05L

    Seat CT24ST05L - Leon Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Leon LHD Vehicles 2005 2012 

  23. Varastossa
    2 pari
    6,90 €
    29,00 €

    Seat CT25ST04

    Seat CT25ST04 - Mii Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Altea Front And Rear Door 165mm 2004 
    Seat Arosa Front Door 165mm 1997 2004 
    Seat Ibiza Rear Side Panel 165mm 2008 
    Seat Mii Front Door 165mm 2012 

  24. Varastossa
    29 kpl
    6,90 €
    29,00 €

    VW CT20VW03

    VW CT20VW03 - EOS, Fox, Golf, Golf, Passat, Polo, Touareg, Touran - ISO -johtosarja / Antenniadapteri

    Tämän johtosarjan mahdollistaa jälkiasennettavan autosoittimen asentamisen ajoneuvoosi.

    Johtosarja muuttaa auton alkuperäisen liittimen ISO -liittimeksi (joka löytyy kaikista jälkiasennettavissa soittimista)

    Malleihin joissa auton alkuperäinen liitin on tupla Fakra ja jälkiasennettavaan soittimeen tarvitaan ISO antenni adapteri

    Adapteri sisältää virransyötön auton aktiiviselle antennille. Virransyöttö tapahtuu tässä mallissa antennikaapelia pitkin (phantom power supply)

    huom: Tämä johtosarja ei anna suoraan herätevirtaa soittimelle. Herätteen saaminen vaatii erillisen kaapelin vedon. Suosittelemme käyttämään CAN väyläisissä autoissa vastaavaa rattisäädinadapteria.
    Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A3 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2012 
    Audi A4 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Audi TT Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 2014 
    Seat Alhambra Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 
    Seat Altea Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 
    Seat Cordoba Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 
    Seat Exeo Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2009 
    Seat Ibiza Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2008 
    Seat Leon Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2012 
    Seat Toledo Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 
    Skoda Fabia Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2007 
    Skoda Octavia Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 2013 
    Skoda Roomster Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 
    Skoda Superb Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2008 
    Skoda Yeti Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2009 2014 
    Volkswagen EOS Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 
    Volkswagen Fox Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 
    Volkswagen Golf Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2013 
    Volkswagen Passat Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Volkswagen Polo Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2014 
    Volkswagen Touareg Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2015 
    Volkswagen Touran Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2015 

Sivu:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Ota Yhteyttä

Back to top