Autohifi / Soittimien asennustarvikkeet / Soitinkehykset / JJ-TUONTI

Soitinkehykset

  • Nakamichi FRAME 2 DIN

    Nakamichi FRAME 2 DIN

    19,00 €
    4,90 €
    Nakamichi FRAME 2 DIN asennuskehys usealle soitinmerkille ja mallille

    Nakamichi FRAME 2 DIN

    Nakamichi FRAME 2 DIN asennuskehys usealle soitinmerkille ja mallille
    19,00 €
    Varastossa
    42 kpl
  • 9100131 Honda Civic

    9100131 Honda Civic

    19,00 €
    6,90 €
    1DIN asennussarja lokerolla Honda Civic

    9100131 Honda Civic

    1DIN asennussarja lokerolla Honda Civic
    19,00 €
    Varastossa
    4 kpl
  • 9100237 Lancia Thema

    9100237 Lancia Thema

    19,00 €
    6,90 €
    1 DIN asennuskehys Lancia Thema (834/49) 1992 - 1994

    9100237 Lancia Thema

    1 DIN asennuskehys Lancia Thema (834/49) 1992 - 1994
    19,00 €
    Varastossa
    1 kpl
  • Ford CT24FD19

    Ford CT24FD19

    20,00 €
    6,90 €
    Ford CT24FD19 - Escort, Fiesta, Focus, Mondeo, Puma, Transit

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    FordEscortMk 619952000
    FordFiesta19952001
    FordFocusMk 119982004
    FordMondeo19962004
    FordPuma19972002
    FordTransit20002006
    Mazda12119962003

    Ford CT24FD19

    Ford CT24FD19 - Escort, Fiesta, Focus, Mondeo, Puma, Transit
    20,00 €
    Varastossa
    2 kpl
Sivu:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ota Yhteyttä
Edulliset ja laadukkaat Tarvikkeet - Soitinkehykset ja muut autohifi -tuotteet heti toimituksella JJ-TUONTI verkkokaupasta tai noudettuna suoraan Autoviihde Oulun myymälästämme.

Back to top