Volkswagen

  1. Varastossa
    92 pari
    6,90 €
    4,00 €

    VW CT55-VW01

    VW CT55-VW01 - All Models

    Tämän adapterin avulla voit asentaa jälkiasennettavat kaiuttimet auton alkuperäisiin johtoihin

    CT55-VW02 adapteri muuttaa auton oven sisällä olevan auton alkuperäisen plugin abiko liittimiksi. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    VolkswagenAll Models--

  2. Varastossa
    357 pari
    6,90 €
    5,00 €

    Audi CT22AU01

    Audi CT22AU01 - A2, A3, A4, A6, A8, All Models, TT - Metalliset autosoittimen irrotusraudat 2kpl

    Askarruttaako mieltäsi kysymys: Onko kenelläkään tietoa, kuinka autosoittimen saa irti rikkomatta radiota ja/tai kojelautaa?

    Autoviihde tarjoaa ison joukon merkkikohtaisten autosoittimien irroitukseen ulosvetorautoja. Näillä ulosveto / irroitusraudoilla poistat paikallaan olevan autoradion nopeasti ja luotettavasti.

    Irroitusraudat voivat sopia useisiin soitinmalleihin ja merkkeihin. Vertaa autosoittimesi irroituskoloja varmistaaksesi yhteensopivuus. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A2  2005 
    Audi A3  2003 2012 
    Audi A4  
    Audi A6  
    Audi A8  
    Audi All Models Horizontal Release Slots 
    Audi TT  
    Ford All Models Horizontal Release Slots 
    Ford C-Max  2003 2010 
    Ford Fiesta  2005 2008 
    Ford Fusion  2005 
    Ford Galaxy  2006 
    Ford Kuga  2008 2012 
    Ford S-Max  2006 
    Ford Transit  2006 
    Ford Transit Connect  2004 
    Mercedes All Models Horizontal Release Slots 
    Seat All Models Horizontal Release Slots 
    Skoda All Models Horizontal Release Slots 
    Volkswagen All Models Horizontal Release Slots 

  3. Varastossa
    1 pari
    6,90 €
    8,00 €

    VW CT22VW01

    VW CT22VW01 - All Models, All Models Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    VolkswagenAll Models2003-

  4. Varastossa
    5 pari
    6,90 €
    9,00 €

    VW CT55-VW02

    VW CT55-VW02 - Golf, Passat

    Tämän adapterin avulla voit asentaa jälkiasennettavat kaiuttimet auton alkuperäisiin johtoihin

    CT55-VW02 adapteri muuttaa auton oven sisällä olevan auton alkuperäisen plugin abiko liittimiksi. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Volkswagen Golf  
    Volkswagen Passat  
    Volkswagen Polo  

  5. Varastossa
    14 kpl
    6,90 €
    10,00 €

    Audi CT20AU01

    Audi CT20AU01 - A2, A3, A4, A6, TT Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A2  2005 2005 
    Audi A3  2005 2012 
    Audi A4  2005 2015 
    Audi A6  2004 2011 
    Audi TT  2006 2014 
    Volkswagen Beetle  2011 2015 

  6. Varastossa
    36 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    CT27AA14 Audi Citroën Seat VW Antenniadapteri (FE-AA017)

    CT27AA14 VW Antenni Adapteri Kaikki Mallit DIN Uros + Vahvistin 2002- Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    AudiA32005-
    AudiA42005-
    AudiA52007-
    AudiA62004-
    AudiA82002-
    AudiQ720062015
    AudiR82007-
    AudiTT20062014
    CitroenBerlingo2008-
    CitroenC220052009
    CitroenC320052010
    CitroenC420042010
    CitroenC4 Picasso2006-
    CitroenC62005-
    CitroenC82005-
    CitroenRelay20072015
    CitroenSynergie20052014
    Fiat5002015-
    FiatDucato2015-
    FiatScudo20072016
    OpelAgila20042007
    OpelAntara2006-
    OpelAstra2004-
    OpelCorsa20042016
    OpelMeriva2005-
    OpelSignum2005-
    OpelTigra20042009
    OpelVectra2004-
    OpelVivaro20062014
    OpelZafira2005-
    Peugeot20720062012
    Peugeot30720052007
    Peugeot30820072013
    Peugeot40720042010
    Peugeot60720052012
    Peugeot80720052014
    Peugeot100720052009
    SeatAltea20042015
    SeatIbiza20082015
    SeatLeon2005-
    SeatToledo2005-
    SkodaFabia20072014
    SkodaOctavia2004-
    SkodaSuperb20082015
    VolkswagenAmarokRCD Radios Only2010-
    VolkswagenBeetle2011-
    VolkswagenBora20052011
    VolkswagenCaddy2004-
    VolkswagenCrafter2006-
    VolkswagenEOS20062016
    VolkswagenFox2005-
    VolkswagenGolf2003-
    VolkswagenJetta2005-
    VolkswagenMultivan2003-
    VolkswagenPassat2005-
    VolkswagenPolo2005-
    VolkswagenSharan2005-
    VolkswagenTouareg2003-
    VolkswagenTouran2003-
    VolkswagenTransporter2003-

  7. Varastossa
    9
    6,90 €
    15,00 €

    VW CT27AA05

    VW CT27AA05 - Beetle, Bora, Golf, Lupo, Passat, Polo, Sharan, Transporter (ISO - ISO)

    Volkswagen antennivahvistin maaleihin joissa auton alkuperäinen liitin on tupla ISO ja jälkiasennettavaan soittimeen tarvitaan ISO antenni adapteri

    Adapteri sisältää virransyötön auton aktiiviselle antennille. Virransyöttö tapahtuu tässä mallissa antennikaapelia pitkin (phantom power supply)

    VW antennivahvistin CT27AA05 Aerial Booster to DIN. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Volkswagen Beetle  1998 2010 
    Volkswagen Bora  1998 2005 
    Volkswagen Golf  1998 2003 
    Volkswagen Lupo  1998 2005 
    Volkswagen Passat  1998 2005 
    Volkswagen Polo  1998 2005 
    Volkswagen Sharan  1998 2005 
    Volkswagen Transporter  2003 

  8. Varastossa
    7 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    Audi CT20AU05

    Audi CT20AU05 - All Models Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A2 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2005 
    Audi A3 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2012 
    Audi A4 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Audi A6 Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 2011 
    Audi TT Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 2014 
    Seat Altea Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 
    Seat Ibiza Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2008 
    Seat Toledo Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 
    Skoda Fabia Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2007 
    Skoda Octavia Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 2013 
    Skoda Roomster Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 
    Volkswagen Amarok Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector RCD Radios only 2010 
    Volkswagen Beetle Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2011 2015 
    Volkswagen Bora Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2011 
    Volkswagen Caddy Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2004 2015 
    Volkswagen EOS Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2006 
    Volkswagen Fox Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector RCS Radios only 2005 
    Volkswagen Golf Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2013 
    Volkswagen Jetta Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Volkswagen Passat Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Volkswagen Sharan Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2005 2015 
    Volkswagen Touareg Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2015 
    Volkswagen Touran Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2015 
    Volkswagen Transporter Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector 2003 2015 

  9. Varastossa
    3 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    Audi CT20VW06

    Audi CT20VW06 - Kaikki mallit

    Monessa VW -konsernin autossa on ISO -standardista poikkeava herätteen ja muistivirran paikka. Tästä syystä esim radiokanavat eivät pysy muistissa kun auto sammutetaan.

    Tällä autokohtaisella ISO adapterilla voit kääntää muistivirran ja herätevirran toiminnon.

    Kaapelissa on myös ISO antenniadapteri joka antaa virran auton alkuperäiselle aktiiviselle antennille. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi All Models  
    Seat All Models  
    Skoda All Models  
    Volkswagen All Models  

  10. Varastossa
    6 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    CT27AA43-Fakra - DIN Short Version

    CT27AA43-Fakra - DIN Short Version Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A3  2005 
    Audi A4  2005 
    Audi A5  2007 
    Audi A6  2004 
    Audi A8  2002 
    Audi Q7  2006 2015 
    Audi R8  2007 
    Audi RS4  2005 2008 
    Audi S3  2007 2012 
    Audi S5  2007 2013 
    Audi TT  2006 2014 
    Audi V8  1990 1993 
    Fiat Scudo  2007 2016 
    Seat Altea  2004 2015 
    Seat Ibiza  2008 2015 
    Seat Leon  2005 
    Seat Toledo  2005 
    Skoda Fabia  2007 2014 
    Skoda Octavia  2004 
    Skoda Superb  2008 2015 
    Volkswagen Amarok RCD RADIOS 2010 
    Volkswagen Bora  2005 2011 
    Volkswagen Caddy  2004 
    Volkswagen Crafter  2006 
    Volkswagen EOS  2006 2016 
    Volkswagen Fox  2005 
    Volkswagen Golf  2003 
    Volkswagen Jetta  2005 
    Volkswagen Passat  2005 
    Volkswagen Polo  2005 
    Volkswagen Sharan  2005 
    Volkswagen Touareg  2003 
    Volkswagen Touran  2003 
    Volkswagen Transporter  2003 

  11. Varastossa
    3 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    Connects2 CT27AA07

    VW / Opel CT27AA07 - Kaikki mallit

    Volkswagen autoihin sopiva vaihdettava antennimasto / antennipiiska.

    Huom: Piiskan pituus on 41cm ja sen mukana toimitetaan M5 ja M6 kierteellä olevat ruuvit. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    OpelAll ModelsReplacement mast. 41cm mast. Supplied with M5 and M6 screws--
    VolkswagenAll ModelsReplacement mast. 41cm mast. Supplied with M5 and M6 screws--

  12. Varastossa
    2 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    VW CT27AA28

    VW CT27AA28 - All Models, Beetle, Bora, Golf, Lupo, Passat, Polo, Sharan, Transporter (DIN - DIN)

    Volkswagen 90º DIN - DIN antenniadapteri

    Adapteri sisältää virransyötön auton aktiiviselle antennille. Virransyöttö tapahtuu tässä mallissa antennikaapelia pitkin (phantom power supply) Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    VolkswagenAll Models1997-
    VolkswagenBeetle19982010
    VolkswagenBora19982005
    VolkswagenGolf19982003
    VolkswagenLupo19982005
    VolkswagenPassat19982005
    VolkswagenPolo19982005
    VolkswagenSharan19982005
    VolkswagenTransporter-2003

  13. Varastossa
    5 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    Audi CT20VW07

    Audi CT20VW07 - Kaikki mallit

    Monessa VW -konsernin autossa on ISO -standardista poikkeava herätteen ja muistivirran paikka. Tästä syystä esim radiokanavat eivät pysy muistissa kun auto sammutetaan.

    Tällä autokohtaisella ISO adapterilla voit kääntää muistivirran ja herätevirran toiminnon.

    Kaapelissa on myös antenniadapteri joka muuttaa ISO liittimen DIN liittimeksi ja antaa samalla virran aktiiviselle antennille. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi All Models  
    Seat All Models  
    Skoda All Models  
    Volkswagen All Models  

  14. Varastossa
    10 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    VW CT20VW01

    VW CT20VW01 - Kaikki mallit - ISO -johtosarja

    Tämän johtosarjan mahdollistaa jälkiasennettavan autosoittimen asentamisen ajoneuvoosi.

    Johtosarja muuttaa auton alkuperäisen liittimen ISO -liittimeksi (joka löytyy kaikista jälkiasennettavissa soittimista)

    huom: Tämä johtosarja ei anna suoraan herätevirtaa soittimelle. Herätteen saaminen vaatii erillisen kaapelin vedon. Suosittelemme käyttämään CAN väyläisissä autoissa vastaavaa rattisäädinadapteria.
    Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Volkswagen Amarok  2010 
    Volkswagen Beetle  2011 2015 
    Volkswagen Bora  2005 2011 
    Volkswagen Caddy  2004 2015 
    Volkswagen Caravelle  2009 
    Volkswagen EOS  2006 
    Volkswagen Fox  2005 
    Volkswagen Golf  2003 2013 
    Volkswagen Jetta  2005 2015 
    Volkswagen Multivan  2003 
    Volkswagen Passat  2005 2015 
    Volkswagen Polo  2005 2014 
    Volkswagen Scirocco  2008 2015 
    Volkswagen Tiguan  2007 2015 
    Volkswagen Touareg  2003 2015 
    Volkswagen Touran  2003 2015 
    Volkswagen Transporter  2003 2015 
    Volkswagen UP!  2011 
    Volkswagen Vento  2009 

  15. Varastossa
    4 kpl
    6,90 €
    15,00 €

    VW CT24VW13

    VW CT24VW13 - Beetle

    Tämän asennuspaneelin avulla voit vaihtaa auton aluperäisen soitinyksikön uuteen monipuolisempaan jälkiasennettavaan soitinmalliin. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Volkswagen Beetle  1998 2010 

  16. Varastossa
    10 kpl
    6,90 €
    19,00 €

    Ford CT20FD02

    Ford CT20FD02 - Galaxy - ISO -johtosarja

    Tämän johtosarjan mahdollistaa jälkiasennettavan autosoittimen asentamisen ajoneuvoosi.

    Johtosarja muuttaa auton alkuperäisen liittimen ISO -liittimeksi (joka löytyy kaikista jälkiasennettavissa soittimista)

    huom: Yhteensopivuustiedot ovat valmistajan ilmoittamia. Vertaa kuvaa autossasi olevaan liittimeen, ja varmista yhteensopivuus.
    Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Ford Galaxy  1995 2005 
    Volkswagen Sharan  1995 1999 

  17. Varastossa
    5
    6,90 €
    20,00 €

    VW CT25VW09

    VW CT25VW09 - Polo

    Sisältää kaksi kappaletta autokohtaisia soviterenkaita, joiden avulla voit vaihtaa standardikokoisen kaiuttimen autosi alkuperäiselle kaiutinpaikalle. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Volkswagen Polo Front Door 165mm. 6N2 Model 1999 2001 

  18. Varastossa
    13 kpl
    6,90 €
    20,00 €

    CT27AA51-Double Fakra - DIN (Audi/V

    CT27AA51-Double Fakra - DIN (Audi/V Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Audi A3  2007 
    Audi A4  2007 
    Audi A5  2007 
    Audi A6  2004 
    Audi A8  2002 
    Audi Q7  2006 2015 
    Audi R8  2007 
    Audi RS4  2005 2008 
    Audi S3  2007 2012 
    Audi S5  2007 2013 
    Audi TT  2006 2014 
    Audi V8  1990 1993 
    Seat Altea  2009 2015 
    Seat Ibiza  2008 2015 
    Seat Leon  2005 
    Seat Toledo  2005 
    Skoda Fabia  2007 2014 
    Skoda Octavia  2004 
    Skoda Superb  2008 2015 
    Volkswagen Amarok RCD Radios 2010 
    Volkswagen Bora  2005 2011 
    Volkswagen Caddy  2010 
    Volkswagen Crafter  2006 
    Volkswagen EOS  2006 2016 
    Volkswagen Fox  2005 
    Volkswagen Golf  2003 
    Volkswagen Jetta  2005 
    Volkswagen Passat  2005 
    Volkswagen Polo  2009 
    Volkswagen Sharan  2005 
    Volkswagen Touareg  2010 
    Volkswagen Touran  2003 
    Volkswagen Transporter  2003 

  19. Varastossa
    2 kpl
    6,90 €
    20,00 €

    VW CT29VW01

    VW CT29VW01 - Kaikki mallit

    Tämä adapteri avulla voit liittää minkä tahansa MP3 audiolähteen (iPhonen, iPodin, MP3 -soittimen, matkapuhelimen, jne...) auton alkuperäisen soittimeen.

    10PIN liitin - AUX - Ei ole yhteensopiva autoihin joissa alkuperäinen TV -viritin Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    VolkswagenAll ModelsRNS-MFD 1--

  20. Varastossa
    7 kpl
    6,90 €
    20,00 €

    VW CT24VW03

    Skoda / VW CT24VW03 - Caddy, EOS, Golf, Jetta, Passat, Polo, Scirocco, Touran, Vento - asennuspaneeli

    Tämä asennuspaneeli mahdollistaa jälkiasennettavan autosoittimen asentamisen ajoneuvoosi.

    Tuotteella on laadukas viimeistely ja on suunniteltu vastaamaan ajoneuvon kojelautaa.

    Katso kuvan tuotetta ja tarkista paneelin yhteensopivuus ajoneuvoosi. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Skoda Fabia  2007 2014 
    Skoda Superb  2008 2013 
    Volkswagen Caddy  2004 
    Volkswagen EOS  2006 
    Volkswagen Golf  2003 2013 
    Volkswagen Jetta  2005 
    Volkswagen Passat  2005 2015 
    Volkswagen Polo  2009 2014 
    Volkswagen Scirocco  2008 
    Volkswagen Touran  2003 
    Volkswagen Vento  2010 

  21. Varastossa
    3 kpl
    6,90 €
    20,00 €

    VW CT24VW05

    VW CT24VW05 - Multivan, Touareg, Transporter

    Tämä asennuspaneeli mahdollistaa jälkiasennettavan autosoittimen asentamisen ajoneuvoosi.

    Tuotteella on laadukas viimeistely ja on suunniteltu vastaamaan ajoneuvon kojelautaa.

    Katso kuvan tuotetta ja tarkista paneelin yhteensopivuus ajoneuvoosi. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Volkswagen Multivan Delta & RNS2 2003 2009 
    Volkswagen Touareg  2003 2010 
    Volkswagen Transporter Delta & RNS2 2003 2009 

  22. Varastossa
    7 kpl
    6,90 €
    20,00 €

    VW CT24VW08

    Seat / Volkswagen VW CT24VW08 - asennuspaneeli

    Tämä asennuspaneeli mahdollistaa jälkiasennettavan autosoittimen asentamisen ajoneuvoosi.

    Tuotteella on laadukas viimeistely ja on suunniteltu vastaamaan ajoneuvon kojelautaa.

    Katso kuvan tuotetta ja tarkista paneelin yhteensopivuus ajoneuvoosi. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Seat Cordoba  2003 
    Seat Ibiza  2003 2008 
    Volkswagen Golf  1996 2003 
    Volkswagen Lupo  1998 2005 
    Volkswagen Passat  1996 2005 

  23. Varastossa
    8 pari
    6,90 €
    20,00 €

    VW CT25VW02

    Audi / Seat / Skoda / VW CT25VW02 - kaiutinrenkaat

    Sisältää kaksi kappaletta autokohtaisia soviterenkaita, joiden avulla voit vaihtaa standardikokoisen kaiuttimen autosi alkuperäiselle kaiutinpaikalle. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    AudiA2Rear Side Shelf 200mm19992005
    SeatLeonFront And Rear Door 200mm. 1M Model20002005
    SeatToledoFront And Rear Door 200mm. 1M Model19992005
    SkodaFabiaFront And Rear Door 200mm-2001
    VolkswagenBoraFront Door 200mm19982005
    VolkswagenGolfFront Door 200mm19972003
    VolkswagenPassatFront Door 200mm19962005

  24. Varastossa
    2 pari
    6,90 €
    20,00 €

    VW CT25VW05

    VW CT25VW05 - Golf, Passat, Transporter

    Sisältää kaksi kappaletta autokohtaisia soviterenkaita, joiden avulla voit vaihtaa standardikokoisen kaiuttimen autosi alkuperäiselle kaiutinpaikalle. Lue lisää...

    Auton tiedot

    MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
    Volkswagen Caddy Front Door 165mm 2003 
    Volkswagen Caravelle Front Door 165mm 2003 2008 
    Volkswagen Golf Front Door 165mm. V/VI Models 2003 
    Volkswagen Jetta Front Door 165mm 2005 
    Volkswagen Multivan Front Door 165mm 2003 2008 
    Volkswagen Sharan Front Door 165mm 2010 
    Volkswagen Tiguan Front Door 165mm 2007 2015 
    Volkswagen Touran Front Door 165mm 2003 
    Volkswagen Transporter Front Door 165mm 2008 

Sivu:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ota Yhteyttä

Back to top